Novinky

Mistrovství Evropy v americkém fotbale 2014 - nejdůležitější momenty

Nejlepší scény z finále mistrovství Evropy v americkém fotbale - s firmou YOKOHAMA
...k videu

YOKOHAMA v Macau

Tradiční Macau Grand Prix přes centrum "Las Vegas východu" bylo i v roce 2013 ovládané značkou YOKOHAMA. Toto video zprostředkuje působivou atmosféru této velké akce.
KLICK

KATALOGY a CENÍKY  2011

Nyní je možné downloadovat  nové katalogy a ceníky nákladních, jako i  osobních pneu ( stav k 17.02.2011 ).
Ke stažení...

W.drive 3x ADAC „doporučuje“

Řidiči budou s pneumatikami W.drive od YOKOHAMY perfektně vyzbrojeni i na zimu 2009, a to nejen proto, že japonský výrobce právě výrazně vylepšil všechny své dostupné rozměry. V rámci nových testů ADAC bylo prověřováno 18 pneumatik typu M + S s rozměrem 205/55 R16H (do 210 km/h) a W.drive si dojely pro své třetí “doporučení”. Největší autoklub v Německu vyznamenal W.drive různých rozměrů už v letech 2007 a 2008. Pneumatiky YOKOHAMA se ve všech testovaných rozměrech blýskly mimořádně vyváženým profilem vlastností.

W.drive pro kompaktní vozidla


I malé vozy mohou teď v zimě jezdit velkým stylem 
Přírůstek mezi pneumatikami YOKOHAMA

Pneumatiky YOKOHAMA W.drive (V902) prokázaly své kvality již dvakrát, když získaly hodnocení ADAC „doporučujeme“. Svými rozměry 185/65R14 až 255/40R19 splňují nejen nejvyšší požadavky na bezpečnost, ale mají také suverénní handling. Nový přírůstek do rodiny W.drive (V903) umožňuje nyní také malým a kompaktním automobilům, aby v zimním období jezdily prvotřídně.

YOKOHAMA i Audi Q7

ADVAN Sport jako perfektní základna pro silné Q7 – YOKOHAMA se stane dodavatelem OEM pro velký vůz SUV  značky Audi